איך לעשות חשפנות

איך לעשות חשפנות

סטריפינג היא אחת העבודות הקשות והלוהטות ביותר באמריקה. אנשים שמבצעים עבודה זו נקראים חשפניות וניתן למצוא אותם בדרך כלל בתוך מפעלי בידור למבוגרים כמו מועדוני חשפנות.

חלק מהחשפניות משתמשות באמצעים פסיביים, כמו הצגת חגורת בירית או קטע עור באופן אסטרטגי, כדי להפעיל לחץ על הטיפ הצפוי וקבלת אחוז טיפים גבוה יותר. צורות אחרות של חשפניות יקחו את זה צעד קדימה, עם התנהגות מרמזת כמו ריקוד איטי עד ללקוח שלהם, או שהם עשויים לעודד אותם ללכת אחריהם הלאה לחדר האחורי שלהם על ידי נגיעה בהם על החזה או הזרוע.

הפשטה היא הפעולה של הסרת חומר עודף מחפץ או משטח. יש לעשות זאת בזהירות כדי שהחפץ המופשט לא ייפגע.

ישנם מספר סוגים של דפוסי הפשטה, אך הלהבים הגדולים במסור פס משמשים לעתים קרובות כאשר יש להקטין את העץ המנוסר בגודל ובעובי. כלים אחרים כגון מחרטה המחוברת לה כלי חיתוך בודד ו/או מסתובב משמשים לרוב להפשטת חומרים לצורות ספציפיות.

ייתכן שיהיה עליך ליישם מתכת נוזלית כדי שתמלא את כל הרווחים הקטנים, ואז תוכל להשתמש בצמר פלדה איכותי כדי לתת צבע ורכבי פחחות, על ידי שפשוף בעדינות בו.

המטרה העיקרית של סעיף זה היא להדריך אנשים כיצד להתפשט.

הדבר החיוני שאתה צריך הוא הביגוד והפריטים הנכונים בקרבת מקום שאתה יכול להשתמש בהם: חלוק נוח, סינר, נעלי בית נעימות, כמה מגבות נקיות. השיער שלך צריך להיות למעלה או קלוע בקפידה. אל תנסה את זה אם אתה בכלל נוטה לקלסטרופוביה או עצבנות בחללים קטנים - אבל אם כן, לא יותר משני אנשים שיסייעו בתהליך.

התחל בבחירת השיר שלך, מוזיקה תמיד הופכת את הפשטה לכיף וסקסי! יש גם את הכמות הדרושה של מחגר לעבודה: מחטים למוטות במבוק או קנבס לחיזוקם; סיכות עבור בד; מלחציים עבור קבצים מצורפים; דבק או הדבק כמו PVA / דבק על בסיס עמילן / כפתורים המשמשים לעתים קרובות על בגדי ילדים - אביזר חשוב אשר מבסס עירום עם כפתורים ועניבות; ולבסוף התאמות. דירה דיסקרטית בחדרה https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Netanya.php

אתה צריך גם חבל כביסה חצובה מיושן עם שני חבלים